EMEI QIGONG ŞİFA TEKNİKLERİ

Şifa Sanatları kitabında Seviye I “Şifa Sanatları” seminerinde öğretilen tüm teknikler detaylı olarak tanımlanmaktadır.

Şifa Sesleri

Emei Kutsal Şifa Sesleri organlarınızın titreşimlerini uyumlu hale getirebilir. Hasta ya da sağlıklı olmasına bakmaksızın herkes bu seslerle uygulama yapabilir ve etkilerinden yararlanabilir. Ayrıca, günlük yaşantınızda yoğun zamanlarınızda qigong uygulamaları için vakit bulamadığınızda bu nefes ve ses egzersizi sizin için kolay yapılabilir bir çalışma olacaktır.

Güçlendirilmiş Objeler

Emei Qigong güçlendirilmiş objelerine yaklaşık 5000 farklı sembol ve mantra yüklenmiştir. Bu objeler negatif qi’yi içlerine alarak nötralize ederler ve aynı zamanda bulundukları ortama pozitif qi yayarlar. Şifa aracı olarak kullanımları kolay ve etkilidir. Hastalıkların giderilmesinde ve negatif enerjinin uzaklaştırılmasında, ağrı ve enflmasyonu gidermekte, kan ve enerjinin dolaşımını kolaylaştırmakta, feng shui’yi düzenlemekte ve başka birçok ihtiyaçta kullanılabilirler.

Meta-akupunktur

Bu şifa metodu qigong ve akupunktur’u birleştirir. Metodların birbirlerini tamamlamalarını sağlayarak her iki metodunda avantajlarını artırır. Kendiniz ve diğer kişiler için olduğu kadar, evcil hayvanlarınız için de kullanabilirsiniz. Uygulaması, yüzyüze görüşmede birebir veya grup için yapılabilir. Tek bir seferde tedavi edilecek grup adedinde bir kısıtlama yoktur. Meta-akupunktur aynı zamanda uzaktan şifa vermek için de uygun bir metoddur.

Evrensel Mantra Qi İletimi

Bir mantra tek başına herhangi bir enerjiye sahip değildir. Evrensel enerji ile iletişime geçen ve onu harekete geçiren özel bir dil kodudur. Bu nedenle, mantra için gerçek lisan da denilir, evrenin gerçek dilidir. Mantra kullanarak şifa vermenin diğer hiçbir metodun sunamayacağı avantajları vardır.