meta accupunctureEMEI QIGONG ŞİFA SEANSLARIcropped-apple-icon-144x144.png

Belirli bir fiziksel rahatsızlığı olanlar, yaşamda tanımlayamadıkları bir engel nedeniyle zorlananlar için bireysel ve grup şifa seansları hem şifa verici hem de aydınlatıcı bir içerik taşır.

Şifa seansları kişinin tercih ettiği süreye bağlı olarak sadece enerji şifalandırması üzerine odaklanabilir ya da köken sebebin bulunması ile birlikte bilgilendirme sunabilir. Rahatsızlığın kökeni hakkında bir farkındalığa kavuşmak kalıcı şifalanma için gereklidir, kişinin kökendeki dengesizliği nasıl değiştirebileceğini anlamasına yardımcı olur.

Emei Qigong’a özgün olan “Chan ve Yi Jing Kalp Enerjisi Şifa Metodu” köken sebebin tanımlanmasında kullanılır. Şifalanma için kullanılan diğer bazı teknikler; Hastalıkları Aktarma ve Temizleme, Emei Kutsal Şifa Sesleri, Evrensel Mantra Qi Aktarımı, Meta Akupunktur, Wuji Gong, Güçlendirilmiş Objelerin Kullanımı, Ci Bei, Emei Bazi Feng Shui’dir.

Emei Qigong şifalanmanın bir süreci olduğunu açıklar, nasıl ki yaşamımızdaki rahatsızlık ve engeller belirli süreçlerin sonucunda ortaya çıkıyorlarsa şifalanma da sağlık ve iyilik haline geri dönüş için bir çalışma ve süreç gerektirmektedir. Emei Qigong şifacısı bu süreçte kişiye bilgi birikimi ve becerileri ile yardımcı olacaktır bununla birlikte, Emei Qigong şifasında her iki tarafın katılım payının %50-50 olduğunu unutmamak gerekir.

Şifa seanslarının profesyonel sağlık yardımı önerileri, teşhis ve tedavilerinin yerine geçmesi amaçlanmamaktadır. Sağlığınıza dair sormak ihtiyacı duyacağınız her türlü tıbbi duruma ait sorularınızla ilgili her zaman doktorunuzun ve diğer lisanslı sağlık personelinin önerileri alın. Şifa seanslarında aktarılan bilgilerin kullanımının tercihi ve sorumluluğu yalnızca danışana aittir.

*Şifa Seansları 10, 30 ve 60 dk’lık olabilir. 10 dk enerji şifası, 30 ve 60 dk ise köken sebebin bulunması, enerji şifası ve uygun görülen diğer şifa tekniklerinin uygulanmasını içerir.
*Rahatsızlık ve hastalıkların şifalanma süreci bir seans olabileceği gibi Emei Qigong şifacısının gerekli gördüğü adette seansa ihtiyaç duyulabilir. Seans adedi ve uygulanacak program ilk görüşmede ihtiyaca göre belirlenir. 
*Şifa Seansları yanı sıra seminer ve çalışma gruplarına katılmak kişinin kendi kendine şifa çalışmalarını uzun vadede sürdürmesine ve yaşama dair bir anlayış kazanmasına yardımcı olacaktır.