Merhaba,

Tüm ülke olarak yaşadığımız bu zor günlerde bir nebze dahi olsun yardımımızın dokunması niyetiyle geçtiğimiz hafta (9-15 Şubat tarihleri arasında) her akşam saat 21:30’da ortak bir niyet ve frekansla bir araya gelerek bir şifa çalışması yaptık.

Grandmaster Fu’nun yönlendirmesiyle, ilk etapta acil ihtiyaçlara yönelik hazırladığımız çalışma içeriğini, uzun vadede devam etmek isteyenler için daha genel bir içeriğe dönüştürdük.

Bu çalışmayı isterseniz her akşam, isterseniz haftada birkaç gün ya da haftada bir gün yapabilirsiniz ve istediğiniz kadar sürdürebilirsiniz.

İmkanı olup katılmak isteyen tüm Emei Qigong öğrencilerini, varsa tanıdıklarınızı davet etmek isteriz.

Çalışmanın detaylarını aşağıda yazıyorum, bir ses dosyası eşliğinde yapacağız, ses dosyasını mail ekinden indirebilirsiniz. Ortak görsel Türkiye haritasını da aşağıda bulabilirsiniz.

Çalışmada evrensel enerji için evrensel mantra ve mor ışık kullanılıyor. Emei Qigong öğrencisi olmayan bir tanıdığınız çalışmayı yapıyorsa kısaca mantra ne demek ve evrensel mantra nedir açıklayabilirsiniz.

Grup şifa çalışmaları bildiğiniz gibi son derece etkilidirler. Ortak bir amaç için biraraya gelen kalpler, oluşacak grup enerji alanı ile büyük bir enerjiyi aktive edebilirler. Bu enerji alanı tek bir beden halinde hareket eder ve muazzam bir şifa gücüne sahiptir. Grup ne kadar çok katılımcıya sahipse alan o kadar etkilidir.

Şimdiden hepinize sonsuz teşekkürlerimle ❤

(Ses dosyası linki aşağıda yazının içinde)

GRUP ŞİFA ÇALIŞMASI

– Şifa için evrenden gelen mor renkte büyük bir enerji imgelenecek.

– Mor şifa enerjisinin evrenden aşağı doğru inerek tüm Türkiye’yi ve Suriye dahil ilgili deprem bölgelerini kapladığı,

– Öncelikle mevcut deprem bölgelerine, daha sonra Türkiye haritası üzerindeki tüm bölgelere de etki ettiği ve şifalandırdığı gözlemlenecek.

Bütün katılımcıların düşüncelerinin aynı frekansta olması gereken bu şifa metodunda, ses kaydındaki yönlendirmelere göre dinleyerek şifayı gerçekleştireceğiz.

Zaman içerisinde ihtiyaçlar ve yapılanlar değişeceği için güncel olarak eklemek istediğiniz mesajlarınız varsa bunları da içeriğe dahil edebilirsiniz.

Meditasyon öncesi oturma pozisyonları hatırlatma:

· Minderde ya da iskemlede oturabilirsiniz,

· İskemlede oturanlar meditasyon pozisyonunda sırtları düz ve arkalığa değmeyecek şekilde oturacaklar.

· Pozisyonları ya da bacakları değiş tokuş yapılabilirsiniz,

Tercihinize göre

· Rahat bağdaş,

· Bir bacak öne doğru bağdaş,

· Yarım lotus ya da tam lotus olabilir.

Uyuşma, ağrı olduğunda pozisyonu değiştirebilirsiniz.

Meditasyon öncesi güçlendirilmiş objeler ve malalar için hatırlatma:

· Meditasyon esnasında yanınızda varsa güçlendirilmiş obje bulundurabilirsiniz. Örtü, yeşim taşı ya da malalar…

· Malalar elinizde durabilir, uzun malayı bileğinizin etrafından geçirip iki elinizle birlikte tutarak ellerinizi kucağınıza yerleştirebilirsiniz.

· Kısa mala kullanıyorsanız tek elinizde tutup diğer elinizi avuç içi aşağıya bakacak şekilde dizin biraz üzerine yerleştirin.

· Örtü kullanıyorsanız üzerine oturabilirsiniz.

· Türkiye haritasını örtü, yeşim taşı veya malaların üzerine yerleştirebilirsiniz. Haritadan çıktı alamıyorsanız telefon veya bilgisayar ekranından görseli açıp kullanabilirsiniz.

el mudrası

Eller için mudra: Sol el üstte sağ el altta, başparmaklar hafifçe değiyor, diğer parmaklar birbirinin üzerinde, eller rahat bir şekilde bacakların üzerine karına doğru yerleştirilmiş…

Elinizde uzun mala varsa işaret ve baş parmaklarınızla boncukları tutup saat yönünde çekebilirsiniz. Kısa mala için de yine saat yönünü kullanın.
Şifa çalışması yaklaşık 18 dakikadır, ses dosyasını linkte bulabilirsiniz. Ortak görsel olarak kullanacağımız Türkiye haritası aşağıdadır.

Ses dosyasını dinlemek için alttaki linke

(Emei Qigong Türkiye Şifa Çalışması devam) klikleyin

dosya otomatik açılıyor.

.

Emei Qigong Türkiye Şifa Çalışması devam

.

turkiye-haritasi-siyasi-renkli-turkiye-nin-illeri-haritasi-sehir-isimleri-listesi-9241