meta accupuncture“Meta-akupunktur, qigong ve akupunktur birleştiren, her iki metodunda en iyi yönlerini artıran ve eksik yanlarını azaltan bir şifa metodudur. Evrensel enerjinin gücü ile psikolojik önermeyi birleştiren büyük bir metoddur.

Kendiniz için, başkaları için, evinizdeki evcil hayvanlarınız için ve yanı sıra uzaktan şifa tekniği olarak kullanabilirsiniz.

Psikolojik önerme meta-akupunkturda önemli bir rol oynar. Eğer Emei Qigong Şifa Sanatları kitabında bölüm 21’de anlatılan farklı qigong metodları ve güçlendirilmiş objelerin arkasındaki teoriyi anlarsanız meta-akupunktur size anlamlı gelecektir.

Meta-akupunktur esnasında, şifa isteyen kişi son derece sakinleşecektir, bu da qigong egzersizi ile aynı şifalandırıcı ve onarıcı etkiyi sağlayacaktır. Bunun ötesinde, kişi bu dingin hâle geçtiğinde, zihni istikrarlı olur ve enerjisi ile kanı dengelenir. Bu da bedenin açık sisteminin duyarlılığının evrensel enerji ile iletişime geçebilecek doğal yeteneğinin yüzeye çıkmasına ve güçlenmesine imkan verir. Kişi bu hâldeyken evrensel enerji en iyi etkiyi gösterebilir.

Şifacı olarak, niyetinizle evrensel enerjiyi çağırmanız gerekmez. Wuji Gong çalıştığınızda ve kendinizi geliştirdiğinizde, evrensel enerji ile doğal bir enerji alışverişinde, bağlantısında ve iletişiminde olursunuz. Gerçek anlamıyla Wuji Gong yaptığınızda, evrensel enerji ile iletişime ve karşılıklı etkileşime geçmek için gerekli yeteneğiniz olur.

Bir kez iyilikseverliğiniz ve şefkatiniz bağlandı mı, evrensel enerji her zaman kullanmanız ve başkaları için iyi şeyler yapmanız için orada olacaktır.

Şifacı bu metodu bir kişi ya da bir grup ile kullanabilir; grubun büyüklüğü ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Herkesin bir enerji alanı vardır ve büyük bir grup insanın büyük bir enerji alanları vardır. Şifacı olarak siz grubun enerjisini düzenlemek için meta-akupuntur metodunu kullandığınızda, grup enerji alanı evrensel enerji ile senkronize olur. Bu yüksek evrensel enerji şifayı alan kişiler üzerinde işlem yapar, akupunktur noktalarını açar ve enerji ve kan dolaşımını düzenler, meridyenlerin ve kanalların blokajlarını açar. Bu, problemli enerjinin berteraf edilmesini ve hastalıkların seyrinin ortadan kaldırılmasını sağlar. Aynı zamanda, şifayı alan kişilerdeki gizli yetenkleri de tetikler.

Şifayı alan kişilerin %98’lik bir oranı hemen enerjinin bedenlerindeki hareketini hissedecektir. %50’sinde de gizli yeteneklerini ortaya çıkacaktır.”

Alıntı: Emei Geleneği 13. Soy Sahibi Büyük Usta Fu Wei Zhong, Yaşamın İlerleyen Programını Değiştirmek