1

Emei Qigong Okulu Temmuz 2014 Eğitim Programı dahilinde düzenlenecek olan Grup Şifası seansının bilgileri:

Tarih: 27 Temmuz 2014, Pazar

Saat: 18:30 (seans süresi yaklaşık 1 saattir)

Yer: İTÜ Maçka Sosyal Tesisleri

Katılım ücreti ve bilgi için: emeiqigongtr@gmail.com

Grup şifasının en etkili noktası, grubun oluşturduğu ortak enerji alanını, şifa veren kişinin enerjisiyle birleştirerek ve tek beden haline getirerek kullanıyor olmasıdır. Oluşturulan bu enerji alanının etkisi çok güçlüdür.

Belirli bir niyetle biraraya gelmiş bir grup kişinin odaklanmaları, Emei metodunun rehberliğinde son derece derin iyileştirici etkiler ortaya çıkarır. Grubun içerisindeki her birey kendi konusuna veya rahatsızlığına odaklanır.

Henüz ortaya çıkmamış bir hastalık ya da duygusal dengesizlik algılanabilir olmayabilir, kişi şu anda herhangi bir rahatsızlık hissetmese dahi seansa katılmak koruyucu olarak aynı şekilde faydalanmasını sağlar.

Mevcut bir rahatsızlık olsun ya da olmasın, grup şifasına katılanlar genel olarak rahatlamış, net, hafiflemiş ve temizlenmiş, daha da ötesi sağlıklı ve mutlu, sıkıntı ve duygusal stressleri azalmış hissederler. Şifa etkileri, henüz ortada bir rahatsızlık yokken bile, mevcut ya da potansiyel dengesiz durumun kökenine giderek sebebi bu kökende kaldırmayı hedefler.