Emei Qigong Türkiye seminer programı 2019 yılı içinde iki seminere odaklanıyor olacak:

– Emei Qigong Seviye I “Şifa Sanatları” ve
– Emei Qigong Seviye II “Yaşamın İlerleyen Programını Değiştirmek”.

“Şifa Sanatları”, Seviye I temel eğitimdir. Kendi içinde bütünsel olan bu eğitim tek başına alındığında yeterli olmakla birlikte arzu eden öğrenciler için diğer eğitim seviyelerinin başlangıcını oluşturur.

http://emeiqigongtr.com/seviye-i/

“Yaşamın İlerleyen Programını Değiştirmek”, Seviye II kendini geliştirme eğitimidir. Yaşamın ilerleyen programı ya da daha bildik tanımıyla “kader” konusunu işler. Kişinin ihtiyacı olan dengeleyen elementini nasıl bulacağını, Emei Qigong’a özel bir çalışma ile bu eksik elementin enerjisinin bedende nasıl tamamlanacağını ve kader olarak nitelendirilen yaşam programının nasıl değiştirileceğini öğretir.

http://emeiqigongtr.com/seviye-ii/

Ayrıca, bu sene ilk defa öğrencilerimizin talebiyle programa eklediğimiz Emei Çin Astrolojisi I semineri düzenlenecek.

Ana program seminerleri Emei Qigong 13. Soy Sahibi Grandmaster Fu Wei Zhong’un yetiştirmiş olduğu Emei Qigong Türkiye Temsilcisi & Emei Qigong 14. Soy Seviye I ve II Lisanslı Eğitmeni Saba Melike Belkıs Doğar tarafından verilmektedir.

Devam etmek isteyen öğrencilerin katılacağı Emei Qigong Seviye III “Doğu Psikolojisi: Chan ve Yi Jing Kalp Enerjisi Belirleyici Şifa Metodu” semineri ve Emei Çin Astrolojisi II semineri Emei Qigong 13. Soy Sahibi Grandmaster Fu Wei Zhong tarafından verilecektir.

Seminerlere katılmak isteyenler bilgi almak ve kayıt yaptırmak için emeiqigongtr@gmail.com adresine mail gönderebilirler.

www.emeiqigongtr.com
https://www.facebook.com/EmeiQigongTurkiye/
https://www.facebook.com/SifaSanatlari/

EQ 2019 Melike